NOVÝ RENAULT KANGOO VAN E-TECH ELEKTRICKÝ

100% elektrický

552ae88f6e.webp

bez kompromisu

Plánujte své každodenní dojíždění s klidem. Nový Renault Kangoo Van E-Tech elektrický má nejnovější lithium-iontovou baterii se 100% využitelnou kapacitou 45 kWh. Výkon nebo prostor? Už si mezi nimi nemusíte vybírat. Díky uložení baterie pod podlahou využívá nové Kangoo Van E-Tech 100% elektrický svůj nákladový prostor na maximum.

Nabíjejte snadno pomocí 11kW nabíječky. Získejte zpět 100 % dojezdu vašeho vozu za 3 hodiny a 50 minut. Připojte se ke standardnímu Wallboxu, AC nabíječce 22 kW pro zrychlené nabíjení ve městě a DC nabíječka 80 kW je vám k dispozici pro rychlé nabíjení na dlouhé vzdálenosti. 30 minut stačí k tomu, abyste získali 170 km dojezdu! 

Pomocí tepelného čerpadla navíc můžete rychle vytápět kabinu a zároveň optimalizovat dojezd. Když je vůz připojen k síti, dálkové ovládání klimatizace vám zajistí komfortní teplotu v kabině a 100% dojezd.

TO NEJLEPŠÍ Z RENAULT KANGOO
VAN E-TECH ELEKTRICKÝ

open sesame by Renault™

a29a814a6e.webp

vybavení navržené tak,
aby zlepšilo vaše podnikání

80f3df05a5.webp

17 asistenčních systémů řidiče

Vaše bezpečnost je naší prioritou. Asistenční systémy ve vašem Kangoo Van E-Tech elektrický vám pomohou při tažení přívěsu nebo při dlouhých jízdách. Je vybaven adaptivním tempomatem, aktivním systémem nouzového brzdění a asistentem pro udržování v jízdním pruhu. Renault Kangoo Van E-Tech 100% elektrický nabízí inovativní technologii pro bezproblémové jízdy. Mějte přehled o všem, co se děje za vámi, díky systému permanentního výhledu vzad rear view assist.

multimediální systém easy link

Pro moderní a personalizované zážitky z jízdy můžete snadno připojit svůj chytrý telefon a získat přístup ke všem svým aplikacím a online službám pomocí 8" obrazovky vašeho multimediálního systému Easy Link, který je kompatibilní s Android Auto™ a Apple CarPlay™.

163e7438dc.webp
Prodáváme vozy značek