resizer-range-wide.png resizer-range-mobile.png

Nový SCÉNIC

Rodinný vůz nové generace

renault_nouveau_scenic_desktop.jpg.ximg.l_full_m.smart.jpg
sc-box-1.jpg

Dostane vás jeho vzhled

Kdo řekl, že MPV nemůže vypadat skvěle? Objevte Nový Renault SCÉNIC, pro který bylo inspirací pojetí vozu R-Space. Nové tvary, zcela odlišný přitažlivější design, velká 20palcová kola, nakloněné čelní sklo spojené s krátkou kapotou a stejně tak specificky odlišně umístěné přední i zadní světlomety.

sc-box-2.jpg

Poznejte jeho prostorný a pohodlný vnitřní prostor nabízející různé možnosti konfigurace

Posuvná centrální konzole, zásuvka Easy Life, skládací stolek Easy Life... - díky důmyslným řešením zvládá Nový Renault SCÉNIC každodenní úkoly. Využijte jeho četné možnosti změny konfigurace vnitřního prostoru. Systém sklopení sedadel "One-Touch" Vám umožní nastavit v jediném okamžiku rovnou podlahu a zvětšit objem zavazadlového prostoru.

sc-box-3.jpg

Objevte pokročilé technologie zaručující bezpečnou a klidnou jízdu

Využijte technologie převzaté z vyšší třídy a zajistěte si bezstarostnou jízdu. Naši automobiloví inženýři do Nového Renault SCÉNIC přidali nejnovější technologie jako např. systém MULTI-SENSE a také Head-Up displej zaručující neuvěřitelně pohodlné řízení. Poprvé se v automobilech Renault objevuje aktivní systém napomáhající při náhlém zabrzdění s funkcí rozpoznání chodců a také systém rozpoznávající únavu řidiče.


Nový SCÉNIC?

Prodáváme vozy značek
Renault Helios Dacia Helios